Partnerství

IT společnosti

Působíte v oblasti IT? Rozšířte nabídku svým zákazníkům a poskytujte jim Fusio jako moderní řešení v oblasti správy firemních agend, evidencí a procesů. A nemusíte se omezovat jen na prodej systému. Po získání potřebných kompetencí můžete také provádět jeho implementace a následnou správu.

Vývojáři software

Disponujete vlastním vývojovým týmem? Využijte-li platformu Fusio pro přípravu řešení pro své zákazníky, můžete sami vytvářet i specializované moduly, interaktivní dlaždice či datové konektory, které lze díky připraveným rozhraním integrovat přímo do aplikace.

Konzultanti

Navrhujete či optimalizujete obchodní, řídící či podpůrné procesy pro své zákazníky? Poskytněte jim Fusio jako kompletní řešení v této oblasti. Implementaci můžete nechat na nás nebo po získání potřebných kompetencí rozšířite své služby.
Chci vědět víc

Vaše jméno

Váš email

Vaše telefonní číslo

Zpráva

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
Podmínky zpracování osobních údajů


Vaše jméno

Váš email

Vaše telefonní číslo

Zpráva

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů
Podmínky zpracování osobních údajů

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.